Доступність посилання

ТОП новини
25 Березень 2019, Київ 03:08

Влада Прикарпаття заявляє про спад епідемії грипу


На Івано-Франківщині у порівнянні з минулим тижнем кількість захворілих на грип і гострі респіраторні вірусні інфекції зменшилась майже у чотири рази, у три рази зменшилася кількість шпиталізованих. Про це повідомила заступник керівника Головного управління охорони здоров’я обласної держадміністрації Зоя Ціхонь.

Натомість кількість померлих зростає – їх 38.

У відділеннях інтенсивної терапії перебуває 60 прикарпатців, з них у тяжкому стані – семеро. Четверо з них – це вагітні, які перебувають в обласному перинатальному центрі.

У місцевих засобах масової інформації, за словами Зої Ціхонь, починається роз’яснювальна кампанія про те, як себе поводити не лише при захворюванні на грип та профілактики захворювання, а й у час реабілітації після хвороби.

Передбачається також анонімне анкетування пацієнтів, як лікувальні заклади спрацювали в період епідемії: об’єм і якість надання допомоги.

З початку епідемії за медичною допомогою звернулося понад 104 тисячі прикарпатців.

Спад епідемії грипу та ГРВІ констатують і на Львівщині. Як повідомили в Головному управлінні охорони здоров’я, за період епідемії в області померли 89 людей.

Загалом, з 19 жовтня до 15 листопада кількість хворих на грип і ГРВІ у Львівській області становила понад 183 тисячі людей.
XS
SM
MD
LG