Доступність посилання

ТОП новини
14 Грудень 2018, Київ 12:00

Грузинські військові прибувають до Афганістану


143 грузинські військовослужбовці служитимуть у Кабулі в складі французького контингенту, повідомив кореспондент Радіо Свобода.

Грузинських військових упродовж кількох місяців готували для служби в Афганістані американські інструктори. Навчання відбувалися на полігоні Вазіані поблизу Тбілісі.

Міністр оборони Грузії Бачо Ахалая, проводжаючи вояків у ніч на сьогодні, заявив журналістам, що в лютому до Афганістану відбудуть іще 700 солдатів та офіцерів, які служитимуть у складі американського контингенту в найнебезпечнішому регіоні – біля кордону з Пакистаном.

Учора речник Міністерства оборони Грузії повідомляв, що до Афганістану нині вирушають 173 військовці, які візьмуть участь у діяльності Міжнародних сил сприяння безпеці (ISAF), що перебувають в Афганістані за мандатом Ради безпеки ООН і під командуванням НАТО.

Раніше близько 2 тисяч грузинських військових перебували в Іраку. Проте на початку російсько-грузинського конфлікту в серпні 2008 року їх терміново повернули до Грузії.

Військовий експерт, головний редактор грузинського незалежного військово-аналітичного часопису «Арсеналі» Іраклі Аладашвілі в ефірі Радіо Свобода висловив побоювання, що в разі відновлення війни з Росією швидко повернутися з далекого Афганістану буде набагато складніше.

Recommended

XS
SM
MD
LG