Доступність посилання

ТОП новини
16 Жовтень 2018, Київ 21:16

ЦВК: витрати на проведення виборів зростуть на 122 мільйони


Збільшення мінімальної заробітної плати призведе до збільшення витрат на проведення президентських виборів на 122 мільйони гривень, заявила заступник голови Центральної виборчої комісії Жанна усенко-Чорна.

«Незважаючи на те, що кількість кандидатів порівняно з тією кількістю, яку запланувала ЦВК, зменшилась: замість 30 зареєстровано 18, але збільшення розміру мінімальної заробітної плати призведе до подорожчання на 122 мільйони гривень витрат на проведення виборів», – сказала Усенко-Чорна.

За її словами, Центрвиборчком на найближчому засіданні розгляне питання про коригування відповідних показників фінансування проведення виборчої кампанії і направить їх до Верховної Ради.

Заступник голови ЦВК висловила сподівання, що Верховна Рада ухвалить проект держбюджету-2010, оскільки, за словами Усенко-Чорної, 80% видатків з держбюджету на проведення президентських виборів становлять зарплати членів виборчих комісій.

Раніше комісія оцінила витрати в 2009 році на організацію й проведення чергових виборів Президента в понад 212 мільйонів гривень, у 2010 році – в більше ніж 1,5 мільярда гривень.
XS
SM
MD
LG