Доступність посилання

ТОП новини
25 Вересень 2018, Київ 10:17

Ющенко і Саакашавілі зустрічаються віч-на-віч


У Будинку Городецького розпочалася зустріч Президента України Віктора Ющенка та президента Грузії Міхеїла Саакашвілі у форматі віч-на-віч. Як повідомляє прес-служба глави Української держави, на початку зустрічі Ющенко подякував своєму грузинському колезі за візит і висловив сподівання, що він буде продуктивним.

«Для нас є надзвичайно важливими і чутливими відносини з Грузією… Ми знаємо, як непросто забезпечувати становлення національного суверенітету, реалізовувати ключові державні принципи, починаючи з територіальної цілісності. Ми незмінно поряд з Грузією у цих та інших питаннях», – сказав Ющенко.

За словами Президента, на сьогодні у двосторонніх відносинах України та Грузії практично немає проблемних питань – «натомість ми маємо надзвичайно позитивний порядок денний, чудові перспективи розвитку наших взаємин», зокрема в економічній та культурній сферах.

Зі свого боку, Президент Грузії назвав свій візит в Україну гарною нагодою обговорити важливі для обох країн питання. Він також високо оцінив підтримку Грузії з боку України. Важливою подією в контексті розбудови двосторонніх відносин Саакашвілі також назвав заплановане на сьогодні відкриття нового будинку Посольства Грузії в Україні.

Після переговорів має відбутися церемонія підписання українсько-грузинських документів. Крім того, цього дня глави двох держав покладуть квіти до Меморіалу пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років, разом відкриють новий будинок Посольства Грузії в Україні, а також візьмуть участь у презентації проекту Вільної індустріальної зони міста Поті.

Президент Грузії перебуває в Україні з робочим візитом, який триватиме до 20 листопада.

Recommended

XS
SM
MD
LG