Доступність посилання

ТОП новини
25 Вересень 2018, Київ 10:49

Тимошенко: збiльшення соцстандартiв може призвести до зменшення пенсiй


Кабінет Міністрів на позачерговому засiданнi в четвер має намiр розглянути можливiсть виконання закону про збiльшення соцiальних стандартiв, повiдомила прем’єр Юлiя Тимошенко.

Вiдкриваючи засiдання уряду в четвер, вона заявила, що виконання цих законiв може спричинити зниження пенсiй для громадян України.

«Хочу одразу сказати апрiорi, що ми були шокованi тим, що цi два закони призвели до значного зменшення пенсiй для простих громадян», – заявила Тимошенко.

За словами прем’єра, це пов’язано з тим, що цi закони нiвелювали всi персональнi та системнi надбавки для людей, що одержують невелику пенсiю.

Бiльш нiж для п’яти мiльйонiв пенсiонерiв, наголосила вона, закон матиме наслiдок у збiльшеннi пенсiй на 60 копійок, а «забирає 28 гривень iз кожної пенсії».

При цьому, за словами прем’єра, окремим категорiям пенсiонерiв виплати збiльшили, зокрема народним депутатам i чиновникам на 900 гривень.

Тимошенко пiдсумувала, що уряд спробує зробити все можливе, щоб виконання законiв не призвело до зменшення пенсiй.

Верховна Рада 20 жовтня ухвалила закон про підвищення прожиткового мінімуму і мінімальної заробітної плати. Президент Віктор Ющенко підписав цей закон.

Recommended

XS
SM
MD
LG