Доступність посилання

ТОП новини
16 Лютий 2019, Київ 20:33

Яценюка обрано лідером партії «Фронт змін»


Народного депутата, кандидата на Президента України Арсенія Яценюка обрано лідером партії «Фронт змін».

Таке рішення ухвалив сьогодні позачерговий з’їзд партії «Фронт змін».

Арсеній Яценюк зазначив, що партія «Фронт змін» – «це не бізнес-проект, це не політичний проект, це не проект, який передбачає – дали гроші і стали чи то депутатом, чи то міністром, чи отримали можливість роздавати державні блага». «Таких партій в Україні вистачає, такі партії це наші політичні опоненти – це БЮТ та Партія регіонів», – наголосив Яценюк і зауважив: «Вони – антидержавницька змова, вони партії, які зруйнували українську державу».

Яценюк заявив, що партія «Фронт змін» буде державницькою. «Ми не ліві і не праві, ми державники», – сказав кандидат на посаду Президента України. «Ми будемо застосовувати всі засоби і методи для того, щоб Україна відбулася, щоб мала свою державу, а не просто територію і гімн та герб», – зауважив Арсеній Яценюк.

Він наголосив, що відмовив усім, хто пропонував йому приєднатися до старої політичної системи. «Стояли черги з чемоданами, олігархами і всіма іншими принадами», – додав Яценюк.

Він зазначив, що державна влада в Україні буде «націоналізована і буде належати 46 мільйонам українців».

За словами Яценюка, «номера в списку партії не продаються», а якби було інакше, то «ви б бачили як сидять за мною кілька олігархів».

Перед членами партії він поставив основні завдання – виховання нової «касти державних управлінців» та переконати «46 мільйонів українців, що ми не меншовартісна нація».

Партія «Фронт змін» підтримала Арсенія Яценюка як кандидата на Президента України.

Recommended

XS
SM
MD
LG