Доступність посилання

ТОП новини
25 Вересень 2018, Київ 07:51

МВФ вiдмовив Українi в кредитi до виборiв – New York Times


Мiжнародний валютний фонд вирiшив вiдмовити Українi у видiленнi четвертого траншу кредиту stand by у розмiрi 3,5 мільярди доларів до завершення президентських виборiв. Про це пише американське видання The New York Times.

Газета посилається на офiцiйного представника МВФ, який повiдомив у четвер про готовнiсть фонду повернутися до спiвпрацi за програмою у будь-який момент, коли основнi полiтичнi гравцi досягнуть консенсусу.

«Без консенсусу реально дуже важко рухатися», – цитує видання слова працівника фонду, який забажав бути неназваним.

Як пояснюється, це рішення було ухвалене після того, коли в МВФ дійшли висновку, що керівництво України не спромоглося проводити контрольовану бюджетну політику.

Також, пише видання, на рішення мало значний вплив і підписання Президентом України Віктором Ющенком закону про підвищення прожиткового мінімуму, мінімальних зарплат і пенсій, що, на переконання експертів фінансової установи, призведе до зростання рівня інфляції та безробіття.

У листопаді минулого року МВФ ухвалив рішення про виділення Україні кредиту stand by на суму близько 16,4 мільярда доларів для подолання проблем в економіці.

Україна вже отримала три транші цього кредиту.

Recommended

XS
SM
MD
LG