Доступність посилання

ТОП новини
24 Січень 2019, Київ 04:40

На Одещині через негоду заблоковані дороги


Понад 200 одиниць спецiальної технiки залучені для вiдновлення руху на автошляхах в Одеськiй областi, повiдомляє прес-служба МНС. Через сильні снігопади ускладнений рух транспорту на автомобiльних автошляхах Одеса-Ренi, Одеса-Бiлгород-Днiстровський, Одеса-Овiдiополь.

За iнформацiєю МНС на автошляху Одеса-Овiдiополь працює спецiальний автомобiль для обiгрiву людей. «До обласного центру направлено важку iнженерну технiку МНС для розчищення автошляхiв», – мовиться в повідомленні.

Як повідомили у прес-службі МНС, також порушене електропостачання у 36 населених пунктах: у Білгород-Дністровському, Біляївському, Великомихайлівському, Іванівському, Комінтернівському, Саратському, Тарутинському та Роздільнянському районах.

Влада Одеси та Одеської областi звернулася до населення з проханням максимально скоротити перемiщення на особистому автотранспортi та пiшки i, по можливостi, залишатися вдома.

Тим часом, МНС оголосив штормове попередження в Криму на найближчі три дні. За повiдомленням Кримського гiдрометеоцентру МНС України, з 16 до 19 грудня на пiвостровi очiкують погiршення погодних умов: посилення пiвнiчно-схiдного вiтру до 15-20, мiсцями до 25-28 метрів за секунду, налипання мокрого снiгу, ожеледь, завiрюху.
XS
SM
MD
LG