Доступність посилання

ТОП новини
25 Вересень 2018, Київ 02:11

Новий грип підтвердили у 302 хворих у Донецькій області


У Донецькій області грип A/H1N1 станом на 25 грудня підтвердили у 302 хворих.

Як повідомили у Донецькій обласній санітарно-епідеміологічній станції, у регіоні тривають посилені протиепідемічні, санітарно-гігієнічні і дезинфекційні заходи у дитячих, навчальних закладах і оздоровчих установах, а також в установах соціального обслуговування населення і лікарнях, з метою запобігання занесенню і розповсюдженню пандемічного грипу.

В облсанепідемстанції відзначили, що у Донецькій області зберігається напружена епідемічна ситуація із захворюваності на грип і ГРВІ.

За даними щотижневого моніторингу, захворюваність на грип і ГРВІ залишається вищою за епідемічний поріг на 12,8%, однак порівняно з попереднім тижнем вона знизилася на 25,4%. Перевищення епідпорогу спостерігається на 22 (50%) адміністративних територіях області, зокрема у містах Артемівськ, Маріуполь, Слов`янськ, Докучаєвськ, а також у Волноваському районі в 1,5-2 рази.

Тим часом Міністерство охорони здоров'я України підтверджує загалом 615 випадків смерті від грипу й гострих респіраторних вірусних інфекцій у період з 29 жовтня до 25 грудня у всіх 24 областях, Києві, Севастополі й Криму.

Recommended

XS
SM
MD
LG