Доступність посилання

У Росії затримали півсотні опозиціонерів за мітинг у Москві


У російській столиці міліція затримала ввечері в четвер близько 50 прихильників опозиції, які намагалися провести в центральній частині Москви несанкціонований мітинг на захист свободи зібрань.

Серед затриманих, як повідомляють, – зокрема, голова московської Гельсінської групи Людмила Алексєєва чи один із лідерів опозиційної коаліції «Інша Росія» Едуард Лимонов.

Правозахисники висловили занепокоєність затриманням Алексєєвої, якій 82 роки. Серед тих, хто виступив із такими заявами, – голова Ради з прав людини при президенті Росії Елла Памфілова і правозахисна організація «Г’юман Райтс Воч».

Мітинг на захист свободи зібрань, який організовувала низка опозиційних організацій і правозахисників, не дозволила проводити московська міська влада.
XS
SM
MD
LG