Доступність посилання

ТОП новини
26 Вересень 2018, Київ 17:31

Ющенко заявляє про переговори з кандидатами на Президента, а ті заперечують це


Діючий Президент і кандидат на посаду глави держави Віктор Ющенко заявляє про ведення переговорів із 4 кандидатами на Президенти про висування єдиного кандидата на Президента.

Про це заявив сам Ющенко під час зустрічі з виборцями в місті Моршині Львівської області. «Такі переговори ведуться», – цитують слова Ющенка в українських ЗМІ.

За словами Віктора Ющенка, переговори ведуться з лідером громадської організації «Громадянська позиція» Анатолієм Гриценком, лідером Української народної партії Юрієм Костенком, лідером партії «Свобода» Олегом Тягнибоком і лідером партії «Фронт змін» Арсенієм Яценюком.

«Думаю, що завершальний тиждень перед виборами буде ключовим у цих переговорах», – сказав глава держави.

Віктор Ющенко зазначив також, що у зв'язку з тим, що деякі кандидати на Президента ведуть свою виборчу кампанію із прицілом на вибори місцевих рад 2010 року, вони не можуть надто рано заявити про підтримку іншого кандидата на главу держави.

Ющенко також знову зауважив, що в разі виходу в другий тур виборів Президента разом з лідером Партії регіонів Віктором Януковичем, він упевнений у своїй перемозі.

Тим часом Анатолій Гриценко заявив, що не веде з Віктором Ющенком жодних переговорів і наголосив, що «переговорів з ним і його штабом не було, немає і не буде щодо об'єднання».

Олег Тягнибок також спростовує заяву Віктора Ющенка щодо ведення переговорів про підтримку єдиного кандидата на виборах Президента України. «Я востаннє спілкувався з паном Ющенком років 5 тому», – сказав кандидат на Президента, лідер Всеукраїнського об’єднання «Свобода».

А кандидат на президента Арсеній Яценюк заявив, що не збирається знімати свою кандидатуру на користь будь-якого іншого кандидата на посаду глави держави.

Про це він сказав, коментуючи заяву Віктора Ющенка про ведення переговорів із 4 кандидатами про можливість висунення єдиної кандидатури від демократичних сил.

Recommended

XS
SM
MD
LG