Доступність посилання

ТОП новини

Верховна Рада не зможе ухвалити сьогодні жодного рішення – позафракційний депутат


В інтерв’ю Радіо Свобода народний депутат Василь Кисельов, який раніше був членом фракції Партії регіонів, а на сьогодні – позафракційний депутат заявив: «Ніякого рішення сьогодні ухвалено не буде. Це почалася гра. За три дні до початку голосування проводити сесію і намагатися щось ухвалити… Звіт уряду не можна слухати, оскільки існує процедура. Так само, як і ухвалювати зміни до виборчого законодавства. Президент обов’язково знайде якусь зачіпку і не підпише ніяких змін. А у нього на підписання є 14 днів. Тому жодного результату сьогодні не буде», – сказав в ефірі Радіо Свобода Василь Кисельов.

Сьогодні має відбутися позачергове засідання Верховної Ради. Його скликали за ініціативою 163 депутатів від фракції Партії регіонів і 151 – від фракції Блоку Юлії Тимошенко.

Як заявив перший віце-прем’єр Олександр Турчинов, Партія регіонів ініціювала винесення на засідання 60 питань, щоб не допустити розгляду змін до виборчого законодавства.

Фракція БЮТ ініціювала позачергове засідання для розгляду питання про голосування вдома без підтверджуючих стан здоровя документів. БЮТ заявляє, що рішення Центральної виборчої комісії про порядок голосування вдома суперечить демократичним нормам проведення виборів, і має намір змінити його законодавчо.
XS
SM
MD
LG