Доступність посилання

ТОП новини
17 Грудень 2018, Київ 16:04

СБУ: рішення суду щодо Голодомору не спрямоване проти Росії


Рішення Апеляційного суду Києва, який визнав керівництво радянської влади винним у здійсненні геноциду українського народу – організації Голодомору в 1932-1933 роках, не погіршить українсько-російські відносини. Про це заявив голова Служби безпеки України Валентин Наливайченко.

«Ніяких підстав говорити про третю країну (Росію) як не було, так і немає... рішення суду є абсолютно національним», – сказав Наливайченко, наголосивши, що це не політичне рішення.

«Політику знімаємо остаточно», – наголосив голова СБУ. За його словами, відповідно до українського законодавства це рішення можна оскаржити у Верховному Суді протягом семи днів.

Відповідаючи на запитання, чому так швидко було ухвалене рішення судом у цій справі, Наливайченко повідомив, що була зібрана якісна доказова база, і в суді вона була чітко оформленою.

Київський апеляційний суд вчора визнав радянських керівників винними в здійсненні геноциду українського народу – організації Голодомору в 1932-1933 роках. Президент Віктор Ющенко сьогодні заявив, що ініціює створення Міжнародного трибуналу над злочинами комунізму.

Recommended

XS
SM
MD
LG