Доступність посилання

ТОП новини
19 Грудень 2018, Київ 15:59

На Волині – три виборчі дільниці без світла


На 14 годину без живлення залишалися три населені пункти і три виборчі дільниці Волині. Дві з них, у Любешівському районі, отримають струм найближчим часом. Водночас, на ще одній дільниці у Любомльському районі ситуація з електропостачанням невизначена – повідомив оперативний черговий «Волиньобленерго» кореспондентові Раджіо Свобода.

Станом на 12:30 у Рівненській області проголосувало 15,15 відсотків населення. Більшість дільниць відкрилися вчасно.

Однак є випадки, коли відкриття відбулося на 5-20 хвилин пізніше. Причина – затягувалось підготовче засідання.

Усіх спостерігачів та журналістів на дільниці допускали без перешкод. Дільниці забезпечені обладнанням, але на багатьох із них дуже холодно, інколи не вистачає стільців для спостерігачів, не всюди вивішені інформаційні плакати про кандидатів, повідомляє кореспондент Радіо Свобода.

Кількість голосуючих за місцем перебування виборця на дільницях переважно не перевищує 1-2%. На дільницях № 59 та №159 у Рівному бюлетенів менше, ніж внесено громадян до списку виборців – нестача виникла у зв’язку з тим, що ЦВК передали бюлетені згідно з першими, не уточненими, списками виборців. Окружна виборча комісія в експрес-режимі доставляє потрібну кількість бюлетенів на ці дільниці.

Recommended

XS
SM
MD
LG