Доступність посилання

ТОП новини
19 Листопад 2018, Київ 06:46

Голова Харківської ОДА подав до суду через незаконну агітацію


Голова Харківської облдержадміністрації подав судовий позов на міськраду через незаконну агітацію. Як повідомляє кореспондент Радіо Свобода, Арсен Аваков вимагає визнати протиправною бездіяльність міськради, яка не вжила заходів із зняття розміщеної у Харкові передвиборної агітації кандидата в Президенти Віктора Януковича.

У своєму позові Аваков наголошує, що міськрада, а також її виконавчий орган – виконком, що встановлює порядок розміщення зовнішньої реклами у Харкові, грубо порушили закон «Про вибори Президента України», який зобов’язує органи місцевого самоврядування зняти передвиборні агітаційні матеріали з 24 години останньої п’ятниці, що передує дню виборів.

У документі голова облдержадміністрації вказав низку адрес, де попри заборону, і сьогодні, 17 січня , розміщені бігборди із політичною рекламою Віктора Януковича.

У свою чергу, заступник голови облдержадміністрації Сергій Стороженко заявив, що не вірить у справедливий вирок суд.

«Відверто кажучи, порушення настільки зухвалі, що у правовій державі можна було б сподіватися на правовій висновок суду і правове рішення. В нашому місті я на таке рішення не розраховую, особливо в Дзержинському районному суді міста Харкова», – наголосив Сергій Стороженко.

На наявність у Харкові агітаційних матеріалів напередодні та у день виборів звернули увагу і спостерігачі. Зокрема, спостерігачі від ОБСЄ заявили, що вкажуть про це у своєму звіті.
XS
SM
MD
LG