Доступність посилання

ТОП новини
17 Грудень 2018, Київ 13:39

Міліція затримала 22 людей на поліграфкомбінаті «Україна»


Співробітники міліції затримали 22 людей за непокору їм під час силових дій, що відбувалися в поліграфічному комбінаті «Україна», повідомив міністр внутрішніх справ Юрій Луценко.

За його словами,18 iз них представилися помiчниками та охоронцями народних депутатiв, ще двоє – спiвробiтниками охорони полiграфкомбiнату. «Їм висунуте обвинувачення в непокорі міліції. Всі вони затримані. Справа передана в суд», – сказав Луценко.

Розповiдаючи про подiї, якi передували блокуванню роботи пiдприємства, міністр заявив, що кiлька днiв тому заступник мiнiстра фiнансiв представив нового директора полiграфкомбiнату, а пiсля цього депутати Партiї регiонiв заявили про спроби фальсифiкацiї при виготовленнi бюлетенiв.

«Це суцiльна маячня. ЦВК навiть не ухвалювала рiшення про завершення першого туру та призначення другого туру виборiв, i не визначила форми самих бюлетенiв: про можливий друк бюлетенiв сьогоднi-завтра не може йтися», – заявив глава МВС.

У цi вихiднi, розповiв мiнiстр, група депутатiв, використовуючи свої зв’язки, проникла на територiю пiдприємства та фактично блокувала роботу новопризначеного директора. Луценко повiдомив, що в понедiлок близько 6:00 по лiнiї 102 до мiлiцiї надiйшло повiдомлення вiд представника пiдприємства про те, що невiдомi особи перешкоджають роботi полiграфкомбiнату – 20 людей заблокували вхiд.

«У цьому випадку ми вбачаємо грубе використання депутатського iмунiтету для захоплення примiщення та блокування роботи підприємства», – заявив Луценко.

22 січня депутат від Партії регіонів Василь Грицак заявив про плани прем’єра Юлії Тимошенко зірвати проведення другого туру виборів Президента шляхом зміни керівництва поліграфкомбінату «Україна».

На цьому підприємстві друкуються виборчі бюлетені.

Recommended

XS
SM
MD
LG