Доступність посилання

ТОП новини
17 Грудень 2018, Київ 21:25

Поліграфкомбінат «Україна» охоронятимуть внутрішні війська – рішення РНБО


Поліграфічний комбінат «Україна» охоронятимуть внутрішні війська, а СБУ вестиме відеонагляд за друком бюлетенів. Про відповідне рішення Ради національної безпеки та оборони повідомила секретар РНБО Раїса Богатирьова.

Зокрема, за її словами, на підставі рішення РНБО та за погодженням з МВС Президент Віктор Ющенко доручив внутрішнім військам охороняти поліграфкомбінат «Україна» по периметру, поки не будуть надруковані всі бюлетені. Також РНБО дала доручення Міністерству фінансів вирішити всі питання для того, щоб внутрішні війська могли приступити до охорони комбінату.

РНБО доручила СБУ забезпечити відеоконтроль над усім процесом друку виборчих бюлетенів.

МВС і Центральна виборча комісія отримали доручення здійснювати контроль не лише за виготовленням бюлетенів, але й за їхнім збереженням і доставкою по всіх регіонах.

Крім того, Рада національної безпеки і оборони України рекомендує уряду призначити тимчасового керівника поліграфічного комбінату «Україна» з числа нинішніх заступників.

Як заявила Богатирьова, враховуючи той факт, що приводом для зіткнення між представниками політичних сил, які беруть участь у виборах, та представниками міліції стала зміна статуту та керівництва комбінату, РНБО ухвалила рішення, направлене на те, щоб жодна зі сторін не мала переваг над комбінатом, який друкує виборчі бюлетені.

Секретар РНБО наголосила, що ця кандидатура повинна бути погоджена зі Службою безпеки України.

Близько 6:00 понедiлка на полiграфкомбiнат «Україна» був скоєний напад. За словами депутатiв Партiї регiонiв, його очолив представник Кабiнету Мiнiстрiв. В уряді і в БЮТі ці заяви відкидають.

Мiнiстр внутрiшнiх справ Юрiй Луценко повiдомив про затримання 22 людей без депутатської недоторканностi у зв’язку з інцидентом навколо підприємства.

Органи прокуратури порушили дві кримінальні справи за фактом захоплення поліграфічного комбінату «Україна»: за статтею 341 (захоплення державних або громадських будинків або споруд) і статтею 365 (перевищення влади або службових повноважень) Кримінального кодексу.

Recommended

XS
SM
MD
LG