Доступність посилання

ТОП новини
11 Грудень 2018, Київ 22:47

Мiнфiн: МВФ дасть черговий транш кредиту незалежно вiд результатiв виборiв


Україна отримає черговий транш кредиту вiд Мiжнародного валютного фонду незалежно вiд результатiв президентських виборiв, розраховують у Мiнiстерствi фiнансiв. Про це заявив виконувач обов’язкiв мiнiстра фiнансiв Iгор Уманський, вiдповiдаючи на запитання про перспективи спiвпрацi України i МВФ.

«Я особливих проблем в цьому контекстi не бачу. Єдине, нам у будь-якому випадку, за будь-яких результатiв виборiв Президента, потрiбно буде забезпечити демонстрацiю адекватного бюджетного процесу i адекватної бюджетної полiтики на цей рiк. Я думаю, якщо ми це зробимо, то проблем iз вiдновленням програми (спiвпрацi з МВФ) не буде», – заявив Уманський.

МВФ восени 2008 року ухвалив рiшення про видiлення Українi кредитiв у рамках програми stand-by у розмiрi близько 17 мільярдів доларів. Україна отримала три транші цієї позики.

Надання четвертого було заплановане на листопад за пiдсумками третього огляду програми. Мiсiя фонду завершила роботу в Києвi наприкiнцi жовтня, проте не зробила позитивної заяви про завершення огляду. МВФ неодноразово публiчно повiдомляв, що очiкує формування консолiдованої позицiї української влади щодо реалiзацiї антикризових дiй.

Recommended

XS
SM
MD
LG