Доступність посилання

ТОП новини
24 Червень 2018, Київ 09:05

Мiнфiн: МВФ дасть черговий транш кредиту незалежно вiд результатiв виборiв


Україна отримає черговий транш кредиту вiд Мiжнародного валютного фонду незалежно вiд результатiв президентських виборiв, розраховують у Мiнiстерствi фiнансiв. Про це заявив виконувач обов’язкiв мiнiстра фiнансiв Iгор Уманський, вiдповiдаючи на запитання про перспективи спiвпрацi України i МВФ.

«Я особливих проблем в цьому контекстi не бачу. Єдине, нам у будь-якому випадку, за будь-яких результатiв виборiв Президента, потрiбно буде забезпечити демонстрацiю адекватного бюджетного процесу i адекватної бюджетної полiтики на цей рiк. Я думаю, якщо ми це зробимо, то проблем iз вiдновленням програми (спiвпрацi з МВФ) не буде», – заявив Уманський.

МВФ восени 2008 року ухвалив рiшення про видiлення Українi кредитiв у рамках програми stand-by у розмiрi близько 17 мільярдів доларів. Україна отримала три транші цієї позики.

Надання четвертого було заплановане на листопад за пiдсумками третього огляду програми. Мiсiя фонду завершила роботу в Києвi наприкiнцi жовтня, проте не зробила позитивної заяви про завершення огляду. МВФ неодноразово публiчно повiдомляв, що очiкує формування консолiдованої позицiї української влади щодо реалiзацiї антикризових дiй.
XS
SM
MD
LG