Доступність посилання

ТОП новини
19 Жовтень 2018, Київ 05:25

Суд зупинив дiю рiшення про призначення Луценка в.о. глави МВС – регіонали


Згiдно з рiшенням Окружного адмiнiстративного суду Києва, дiю розпоряджень Кабiнету Мiнiстрiв України про призначення Юрiя Луценка першим заступником мiнiстра внутрiшнiх справ – виконувачем обов’язкiв глави МВС призупинено до завершення судового розслiдування.

Про це в заявив голова парламентського комiтету з питань правосуддя, представник Партії регіонів Сергiй Кiвалов, додавши, що з позовом до суду звернувся народний депутат від ПР Владислав Лук’янов.

За словами Кiвалова, рiшення Окружного адмiнсуду набуло чинностi. «Згiдно iз законом (частина 3 статті 19 Кодексу адмiнiстративного судочинства) саме цей суд має юрисдикцiю над усiма спорами стосовно призначення i звiльнення Луценка в МВС. Iншi суди України не мають права розглядати позови з цього питання», – додав регіонал.

Крiм того, депутат наголосив, що з дня набуття чинностi рiшення суду, Луценко в МВС – «звичайний громадянин, який не має права вiддавати наказ навiть дiльничному iнспекторовi міліції».

Верховна Рада в четвер за iнiцiативою Партiї регiонiв проголосувала за вiдставку Луценка з посади глави МВС. Цього ж дня уряд ухвалив рiшення про його призначення першим заступником мiнiстра внутрiшнiх справ – виконувачем обов’язкiв глави МВС.
XS
SM
MD
LG