Доступність посилання

ТОП новини
23 Квітень 2019, Київ 13:01

Депутат Куликов: «Тимошенко – це важко, але це, все ж, крок у майбутнє»


Народний депутат України від блоку «Наша Україна – Народна Самооборона» Кирило Куликов, характеризуючи кандидатів на Президента, заявив в ефірі Радіо Свобода, що «Янукович, я вважаю, – це минуле. Тимошенко – це важко, але це, все ж таки, крок у майбутнє».

На думку народного депутата, у разі перемоги Тимошенко її «першим актом буде акт щодо проведення позачергових виборів у місті Києві з відсторонення Черновецького... Президент, голова виконавчої влади, може відсторонити голову адміністрації від виконання своїх обов’язків. І це був висновок тимчасової слідчої комісії. Тобто, відсторонить. Я вважаю, будь-який Президент відсторонить».

«Я не погоджуюся з позицією, що для мерів міст повинні бути однотурові вибори. Я буду наполягати, щоб ми голосували за законопроект про 2 тури виборів, який пройшов уже перше читання», – заявив Куликов.

Кажучи про останнє голосування фракції спікера Володимира Литвина, народний депутат Куликов сказав, що «Литвин завжди ставить на того, хто ближче до перемоги... Він член коаліції і він не повинен це забувати. А те, що він зробив (проголосував за відставку Юрія Луценка) – це зрада», – переконаний нардеп.

Повністю інтерв'ю з Кирилом Куликовим читайте в неділю на нашому сайті.
XS
SM
MD
LG