Доступність посилання

ТОП новини
10 Грудень 2018, Київ 14:04

Тимошенко критикувала Януковича без відповіді й роздавала обіцянки


Кандидат на Президента, Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко сама виступила в передвиборчих теледебатах у понеділок увечері. Її опонент, лідер Партії регіонів Віктор Янукович, як і обіцяв, не прийшов на передачу.

Відтак Тимошенко говорила про «пусте місце» як про «сутність» Януковича й звинувачувала його в «боягузстві», прогнозувала, на її думку, фактичну криміналізацію влади в разі перемоги лідера Партії регіонів або ж заявляла, що в часи прем’єрства Януковича секретаріат Кабміну, мовляв, влаштовував йому полювання, малюючи карти, де будуть стояти кабани, і готуючи самих кабанів.

Прем’єр і кандидат на голову держави також обіцяла в разі своєї перемоги вивести Україну до «тридцятки найпотужніших країн, забезпечити зміцнення курсу гривні до 6–6,5 за долар, запровадити в державі кредитування малого й середнього бізнесу під невеликі відсотки зі страхуванням цих кредитів замість застави, надати молоді можливість отримувати доступне житло під невеликі відсотки без застави, вивести освіту на якісніший рівень або ж надавати пільги підприємствам, які братимуть на працю випускників вищих шкіл та профтехучилищ.

У Партії регіонів раніше неодноразово заявляли, що Янукович не прийде на теледебати з Тимошенко, щоб не брати участі в передачі, яку там наперед назвали «чемпіонатом із брехні».

За умовами теледебатів, у разі неявки одного з кандидатів увесь ефірний час дістається супротивникові.

Recommended

XS
SM
MD
LG