Доступність посилання

ТОП новини
16 Жовтень 2018, Київ 22:19

Престижну міжнародну музичну премію вперше виборов український гітарист


Дніпропетровський гітарист Роман Мірошниченко отримав престижну американську премію щорічних музичних нагород – Annual Independent Music Awards, повідомила кореспондент Радіо Свобода.

Як заявили в управлінні культури та мистецтв Дніпропетровської міської ради, журі, до складу якого входили світові музичні суперзірки, високо оцінило віртуозне виконання гітаристом власної Unforgiven – музичної композиції на стику джазу й фламенко.

Відтак 33-річний Роман Мірошниченко став найкращим у категорії The Best World Traditional Song і водночас першим музикантом на теренах СНД, який отримав премію на цьому престижному міжнародному музичному конкурсі.

Роман Мірошниченко навчався у дніпропетровську ліцеї № 100, закінчив університет залізничного транспорту, працював в оркестрі Дніпропетровського цирку. 2000 року вступив до Московського університету культури та мистецтв.

Зараз талановитий автор та виконавець-віртуоз дає концерти по всій Європі, показує свою майстерність на престижних фестивалях. Він виступає з такими зірками світового джазу, як Аль ді Міола, Франк Колон.

Independent Music Awards – престижна музична премія, яка вручається вже дев’ять років поспіль. На відміну від Grammy, на цю премію номінуються незалежні артисти, не зв’язані контрактами з компаніями звукозапису.
XS
SM
MD
LG