Доступність посилання

ТОП новини
19 Грудень 2018, Київ 09:17

Міністри закордонних справ України і Китаю зустрілись у Мюнхені


Міністр закордонних справ України Петро Порошенко обговорив із міністром закордонних справ КНР Ян Цзєчи актуальні питання українсько-китайського співробітництва у сферах економіки та торгівлі, інвестицій та інфраструктурного будівництва.

Як повідомили у прес-службі Міністерства закордонних справ України, зустріч відбулася у ході традиційної 46-ої Мюнхенської міжнародної конференції з політики безпеки.

Сторони наголосили на значному потенціалі співпраці України та Китаю в авіабудуванні, космічній сфері, військово-технічному співробітництві, аграрному секторі.

Порошенко відзначив високий рівень двосторонніх відносин із Китаєм та висловив зацікавленість і готовність української сторони до активізації міждержавного політичного діалогу на вищому рівні.

Порошенко запросив міністра закордонних справ Китаю здійснити офіційний візит до України найближчим часом. Запрошення було з вдячністю прийняте.

У свою чергу Ян Цзєчи відзначив, що Китай приділяє велику увагу співробітництву з Україною, яка відіграє важливу роль у регіоні. Глава китайського зовнішньополітичного відомства запросив українську сторону взяти активну участь у роботі Всесвітньої виставки «Експо-2010» у Шанхаї. Він також запросив Порошенка відвідати Китай із візитом під час проведення «Експо-2010».

Recommended

XS
SM
MD
LG