Доступність посилання

ТОП новини
17 Жовтень 2018, Київ 12:30

БЮТ заявив про блокування виборчкомів із боку Партії регіонів


Центральний виборчий штаб Юлії Тимошенко подав заяви у суди, а також повідомив ЦВК, ОБСЄ і міжнародних спостерігачів, що представники Партії регіонів блокують включення у склад виборчих комісій представників Тимошенко.

Як мовиться в заяві, у Донецькій області штаб Віктора Януковича «на повну потужність запустив механізм фальсифікацій голосування, використовуючи спотворене фракцією Партією регіонів виборче законодавство. Для цього представники Партії регіонів, прагнучи встановити абсолютний контроль у окружних і дільничних комісіях регіону, масово блокують включення у склад комісій представників від кандидата у президенти Юлії Тимошенко. Станом на сьогодні особливо тривожна ситуація склалася у окружних комісіях №41, №42, №44, №45 і №52».

«Грубо порушуючи права нашого кандидата, підпорядковані штабу Віктора Януковича керівники дільничних комісій або зовсім не розглядають своєчасно подані до включення у склад комісій списки кандидатів, або не оформляють офіційно такі рішення», – йдеться у заяві.

Центральний виборчий штаб Тимошенко заявляє, що це не лише «брутальне і цинічне відношення до закону і права, але й стотисячний доказ того, що основний план команди Януковича на успіх у виборах – це обман, кримінальні схеми, злочинне порушення будь-яких прав громадян на об’єктивні результати волевиявлення».

Центральний виборчий штаб Тимошенко обурений діями штабів та членів комісій від Януковича і вимагає негайно припинити підготовку тотальної фальсифікації виборів.
XS
SM
MD
LG