Доступність посилання

ТОП новини
20 Січень 2019, Київ 19:43

Висновки про перемогу на виборах робити рано – Турчинов


Висновки про переможця на президентських виборах в Українi на основі екзит-полів робити передчасно, треба дочекатися офіційних результатів від ЦВК, заявив керiвник виборчого штабу БЮТ Олександр Турчинов.

За його словами, результати більшості екзит-полів перебувають у межах статистичної похибки.

Турчинов заявив, що екзит-поли розвіяли той міф, що культивувався до початку другого туру виборів про те, що між Тимошенко й лідером Партії регіонів Віктором Януковичем за результатами другого туру буде колосальний розрив.

Турчинов наголосив, що команда Тимошенко не втрачає надії, що український народ вибрав європейський шлях розвитку. «Ми переконані, що громадяни України не підтримають криміналітет і бандитизм при владі», – сказав керівник штабу Тимошенко.

Крім того, Турчинов заявив про фальсифікації на виборах. «Ми не змогли уникнути досить значних фальсифікацій», – наголосив вiн, додавши, що пiсля отримання актiв про порушення можна буде говорити про пiдстави щодо визнання недiйсними результатiв виборiв на окремих дiльницях.

За даними Національного екзит-полу, Віктор Янукович набирає 48,7 відсотків голосів виборців, випереджаючи Юлію Тимошенко, яка набрала 45,5 відсотків голосів.
XS
SM
MD
LG