Доступність посилання

ТОП новини
25 Вересень 2018, Київ 12:24

БЮТ обіцяє визнати Януковича переможцем, якщо програє судовi позови


Команда Юлiї Тимошенко визнає Вiктора Януковича переможцем президентських виборiв, якщо не зможе довести в судах порушення пiд час виборiв, якi сприяли цiй перемозi. Про це заявив народний депутат фракцiї БЮТ Андрiй Шкiль.

За його словами, команда Тимошенко сумнiвається в чесностi голосування на бiльше нiж тисячі виборчих дiльниць i, зокрема, оскаржуватиме результати голосування вдома без медичної довiдки.

«Ми знаємо, що проголосували вдома фактично понад один мільйон виборцiв. Крiм того, величезний вiдсоток зiпсованих бюлетенiв. Ми в рамках чинного законодавства забезпечуємо позовами саме тi факти, якi створили таке масове голосування вдома без довiдки..., а також щодо зiпсованих бюлетенів», – сказав Шкiль.

При цьому він стверджує, що стосовно роз’яснення Центральної виборчої комiсiї про можливiсть голосування вдома без медичної довiдки в другому турi виборiв дiяло рiшення Київського апеляцiйного адмiнсуду.

Зі свого боку, народний депутат вiд БЮТ Валерiй Камчатний зауважив, що переважно порушення були зафiксованi на виборчих дiльницях у схiдних i пiвденних регiонах країни. «Значна частина цих порушень стосувалася процедури голосування вдома..., внесення виборцiв до спискiв саме в день голосування», – сказав вiн.

Депутат пояснив, що внесення виборцiв до спискiв мало здiйснюватися лише на пiдставi рiшення судiв. «Але, на жаль, ми маємо сотнi й тисячi прикладiв, коли це було не так», – сказав Камчатний.

Водночас у Партії регіонів наміри БЮТ перерахувати голоси на виборчих дільницях називають безпідставними. «Будуть суди, будь ласка, нехай судяться. У БЮТ підстав для перерахування голосів немає ніяких», – наголосив депутат Верховної Ради від фракції Партії регіонів Борис Колесніков. За його словами, для проведення повторного голосування другого туру виборів немає юридичних підстав.

Recommended

XS
SM
MD
LG