Доступність посилання

ТОП новини
16 Грудень 2018, Київ 23:50

Янукович закликає Тимошенко подати у вiдставку


Лiдер Партiї регiонiв Вiктор Янукович закликає нинiшнього прем’єра України Юлiю Тимошенко подати у вiдставку i перейти в опозицiю. Про це йдеться в заявi лiдера Партiї регiонiв, розмiщенiй на офiцiйному сайтi партiї в середу.

«Я офiцiйно звертаюся до прем’єр-мiнiстра – закликаю пiти у вiдставку i перейти в опозицiю, а також до членiв коалiцiї – оголосити про припинення дiяльностi коалiцiї для того, щоб я мiг розпочати переговори з рiзними фракцiями щодо формування нового уряду», – мовиться в зверненнi.

За словами Януковича, це єдиний гідний сценарій реалізації волі народу й доказ того, що Україна – демократична країна не на словах, а на ділі.

Лідер ПР також заявив, що Україні необхідна допомога Заходу й Сходу для стабілізації економічної ситуації й реструктуризації фінансових зобов’язань.

Янукович наголосив, що він особливо зацікавлений у поліпшенні інвестиційного клімату в Україні для залучення інвестицій із США та Росії й розвитку торговельних відносин України.

За словами лідера ПР, пріоритетними для України будуть відносини з Росією та СНД. Він зауважив, що має намір якомога швидше зустрітися з лідерами Росії, Європейського Союзу й США з метою налагодження нових робочих відносин.

48,95% виборців проголосували за Януковича, 45,47% – за Тимошенко, за результатами підрахунку 100% протоколів дільничних виборчих комісій.

Напередодні Блок Юлії Тимошенко заявив про намір оскаржити в судах результати голосування на президентських виборах на окремих дiльницях у деяких областях.

Recommended

XS
SM
MD
LG