Доступність посилання

ТОП новини
23 Вересень 2018, Київ 04:09

Луценко називає себе «духовним лiдером МВС»


Юрiй Луценко заявляє, що не виконує обов’язкiв мiнiстра внутрiшнiх справ України, а є «духовним лiдером МВС».

Відповідаючи на запитання, у якому службовому статусі він зараз перебуває, Луценко нагадав, що є вiдповiдне рiшення Київського окружного адмiнiстративного суду, яким призупинена дія постанови Кабiнету Мiнiстрiв про призначення Луценка першим заступником мiнiстра внутрiшнiх справ – в. о. голови МВС.

«Прокуратура мене вiдразу попередила, що якщо я вийду на роботу, буде порушено кримiнальну справу за статтею про самовiльне привласнення повноважень», – сказав Луценко.

За його словами, пiсля офiцiйного оголошення результатiв президентських виборiв та iнавгурацiї Вiктора Януковича вiн подасть у вiдставку. «Я не визнаю до розгляду в судi перемоги Януковича, але якщо суд визнає його перемогу, я того ж дня складу повноваження виконувача обов’язкiв мiнiстра й перейду в опозицiю», – сказав Луценко.

На позачерговому засiданнi 28 сiчня Верховна Рада за iнiцiативою Партiї регiонiв проголосувала за вiдставку Луценка з посади глави МВС. Цього ж дня уряд ухвалив рiшення про його призначення першим заступником мiнiстра внутрiшнiх справ – виконувачем обов’язкiв глави МВС.

Водночас за позовом депутата фракцiї Партiї регiонiв Окружний адмiнiстративний суд Києва призупинив дiю цього розпорядження Кабмiну до завершення судового розслiдування.

ВИБРАНЕ ВІДЕО

Recommended

XS
SM
MD
LG