Доступність посилання

ТОП новини
23 Лютий 2019, Київ 00:56

Ющенко планує очолити спостережну раду «Мистецького арсеналу»


Президент Віктор Ющенко планує сьогодні підписати указ, який дозволить йому після інавгурації новообраного глави держави 25 лютого очолити спостережну раду національного культурно-мистецького та музейного комплексу «Мистецький арсенал».

«Це буде некоректно, нетактовно, але я думаю, що мисляча частина людей, які будуть аналізувати моє рішення, зрозуміють...», – сказав Ющенко.

За словами чинного глави держави, покинувши президентський пост після інавгурації новообраного Президента Віктора Януковича 25 лютого, має намір провести час у колі сім’ї.

Згодом Ющенко хоче бачити себе в реалізації низки національних проектів, у тому числі, за його словами, він не хоче, щоб загинула ідея створення музею «Мистецький арсенал».

Президент сказав, що після того, як залишить посаду, в нього ще буде час осмислити пропозиції ділового, політичного характеру, а також пропозиції про громадську діяльність.

За словами Ющенка, він має намір вести свою політичну силу – партію «Наша Україна» до участі в місцевих виборах і виборах у Верховну Раду.

Цього місяця глава держави надав культурно-художньому й музейному комплексу «Мистецький арсенал» статус національного. Ющенко сподівається, що комплекс налагодить співпрацю з музеєм Лувр у Франції та іншими відомими світовими музеями.

Recommended

XS
SM
MD
LG