Доступність посилання

ТОП новини
21 Жовтень 2018, Київ 12:03

Дніпропетровщина готується до значних повеней


Щоб не допустити підтоплень під час танення снігу, обласна комісія Дніпропетровська з питань техногенно-екологічної безпеки доручила комунальним службам розчистити зливні каналізації для талої води та укріпити дамби, повідомляє кореспондент Радіо Свобода.

Керівники міст та районів області та МНСники відпрацьовують варіанти дій при складних погодних умовах та можливих паводках.

Крім того, в облдержадміністрації стурбовані у зв’язку з загрозою екологічного нещастя: з початком весняних повеней непридатні для використання пестициди, складовані на території регіону, можуть потрапити у водойми, зокрема, у Дніпро.

Наразі на території Дніпропетровської області ще зберігається близько 900 тонн непридатних пестицидів. На якнайшвидшу їхню утилізацію потрібні два мільйони гривень. Облдержадміністрація просить обласну раду терміново виділити ці кошти.

«Щоб не допустити потрапляння непридатних хімічних речовин у водойми області через підвищення рівня води в річках та танення снігу навесні, необхідно якнайшвидше вивезти і запобігти їхньому можливому розповсюдженню», – заявив в. о. голови Дніпропетровської облдержадміністрації Віктор Сергеєв.

Зараз у Дніпропетровську через танення снігу вже підтоплені подвір’я 13 приватних садиб, ще кілька десятків – під загрозою підтоплення.
XS
SM
MD
LG