Доступність посилання

ТОП новини
26 Вересень 2018, Київ 02:13

Українські мандрівники-екстремали зняли фільм про подорож без води та їжі


Фільм вперше презентували у Дніпропетровську.

Дніпропетровець Володимир Вукста, командир команди українських мандрівників, розповів, що 40-каденний перетин Атлантичного океану на вітрильнику разом із ним здійснили шестеро українців. Сьомим був лікар із Канади. Експедиція проходила цієї зими шляхом першої експедиції Христофора Колумба.

Під час мандрівки відзнято матеріал для годинного документально-пригодницького фільму Columbus Quest.

Наразі стрічка готується для трансляції на телеканалах всього світу – National Geographic, Discovery, BBC. Відмий актор Жерар Депардье висупає у фільмі в ролі оповідача.

У своєму кіно сміливці показують, що можливості людського організму набагато ширші, аніж прийнято вважати.

«Людина може померти, так і не використавши свій внутрішній ресурс. Медики кажуть, що людина не може витримати більше чотирьох днів без води та їжі. Наша мета у фільмі – показати, що це не так. Людина здатна на багато що, треба тільки вірити в свої сили і бути незламним», – зазначив капітан команди Володимир Вукста.

Команда українських мандрівників-екстремалів EQUITES – відома в світі група мандрівників, досягнення якої неодноразово фіксувала Книга рекордів Гіннесу.

Вони здійснили небезпечну подорож «10 кроків до Африки», низку дуже складних мандрівок пустелею Калахарі і сходження на Кіліманжаро, досліджували Памір, Кавказ, Альпи, Тибет тощо. Люди, об’єднані в групу, сповідують не тільки професійне дослідження природи, малодоступних куточків земної кулі, а й пізнання можливостей людини.

Українські мандрівники є прихильниками раціонального харчування, постування, голодування, розробили власну методику фізичних вправ.

Recommended

XS
SM
MD
LG