Доступність посилання

ТОП новини
16 Жовтень 2018, Київ 23:31

Ющенко, Литвин i Тимошенко привiтали українців iз Днем захисника Вiтчизни


Нинiшнiй Президент України Вiктор Ющенко, голова Верховної Ради Володимир Литвин i прем’єр Юлiя Тимошенко привiтали чоловiкiв iз Днем захисника Вiтчизни.

«Глибоку пошану i сердечну подяку висловлюю ветеранам вiйни i вiйськової служби, якi в роки воєнного лихолiття мужньо боронили українську землю вiд загарбникiв i у мирний час примножували уславленi традицiї української звитяги», – цитує прес-служба слова Президента у вiвторок.

Вiн також побажав всiм українським громадянам миру та здоров’я.

Зі свого боку, Юлія Тимошенко висловила «особливу вдячнiсть ветеранам, якi iз зброєю у руках захистили рiдну землю у часи суворих випробовувань, цiною власного життя вiдстояли її свободу i незалежнiсть». «Подвиги воїнiв-захисникiв, їх безмежна вiдданiсть i любов до рiдної землi назавжди залишиться в пам’ятi нашого народу», – йдеться в привiтаннi голови уряду, розмiщеному на сайтi уряду.

Водночас голова Верховної Ради запевнив, що держава зробить все для увiчнення пам’ятi героїв i гiдного життя ветеранів, для створення належних соцiальних i правових умов воїнам мирного часу, пiдтримання на гідному рiвнi боєздатностi й боєготовностi Збройних Сил. «Верховна Рада України вбачає в цьому свiй найважливiший обов’язок», – мовиться у вiтаннi спiкера, розмiщеному на сайтi парламенту.

День захисника Вітчизни – радянське за походженням свято, що відзначається 23 лютого. Був установлений у СРСР в 1922 році як День Червоної армії та флоту.

Із 1949 до 1993 року називався Днем Радянської армії й Військово-морського флоту.

XS
SM
MD
LG