Доступність посилання

ТОП новини
18 Грудень 2018, Київ 21:17

Янукович здійснить перший президентський візит саме до Брюсселя – Льовочкін


Лідер Партії регіонів Віктор Янукович дійсно відвідає Брюссель уже наступного понеділка після його інавгурації на Президента України в четвер, підтвердив заступник голови Партії регіонів Сергій Льовочкін в інтерв’ю британському щоденникові The Financial Times.

За його словами, це буде перший закордонний візит Януковича як Президента, і він підтвердить відданість нового Президента європейському виборові України.

Льовочкіна, що є заступником Януковича на чолі Партії регіонів і заступником голови фракції Партії регіонів у Верховній Раді, газета назвала чільним кандидатом на голову апарату нового Президента.

Учора візит Януковича до Брюсселя 1 березня назвали вже узгодженим кілька представників Євросоюзу. Зокрема, плани зустрічі з ним цього дня підтвердили президент Єврокомісії Жозе Мануел Баррозу і президент Європарламенту Єжи Бузек.

Тим часом в оточенні Януковича ще вчора ж говорили, що плани його перших закордонних візитів як Президента ще не затверджені і що обговорення цих планів далі триває.

Наприкінці минулого тижня Віктор Янукович і президент Росії Дмитро Медведєв, як повідомили в Кремлі, під час телефонної розмови домовилися, що новообраний голова української держави відвідає Москву «в першій декаді березня».

Recommended

XS
SM
MD
LG