Доступність посилання

ТОП новини
11 Грудень 2018, Київ 17:20

Лавров і Аштон домовилися про проведення саміту Росія-ЄС


31 травня – 1 червня в російському Ростові-на-Дону відбудеться саміт Росія-ЄС. Про це сьогодні заявив міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров після зустрічі з віце-президентом Єврокомісії Катрін Аштон у Москві.

«Ми обговорили пріоритетні теми, які визначатимуть наш порядок денний, і говорили про те, щоб перші результати цієї роботи були досягнуті вже до чергового саміту Росія-Євросоюз, який відбудеться в Ростові-на-Дону 31 травня – 1 червня цього року», – сказав Лавров.

Зокрема, за його словами, на саміті йтиметься про «конкретні, практично значущі напрями співпраці», які торкаються розвитку економіки, соціальної сфери, освіти, науки, технології, інновацій, управління, адміністрування і правозастосування.

Крім того, як заявив Лавров, під час сьогоднішніх переговорів йшлося про подальшу лібералізацію візового режиму між Росією та ЄС.

«Наша сторона порушила питання про необхідність конкретизувати давно оголошену мету – просування до безвізового режиму… Росія готова перейти до безвізового режиму (з ЄС) хоч завтра», – сказав російський міністр.

Recommended

XS
SM
MD
LG