Доступність посилання

ТОП новини
16 Листопад 2018, Київ 15:39

Тимошенко: резолюцiя Європарламенту – сигнал пiдтримки для України


Ухвалення Європейським парламентом резолюцiї, яка дозволяє Українi подати заявку на вступ до Європейського Союзу, є свiдченням пiдтримки всiх iнтеграцiйних прагнень України. Про це заявила прем’єр Юлiя Тимошенко пiд час своєї зустрiчi з президентом Європарламенту Єжи Бузеком сьогодні в Києвi.

«Я хочу подякувати за те, що сьогоднi Європейський парламент проголосував за спецiальну резолюцiю щодо України, i я розцiнюю це як пiдтримку всiх європейських прагнень i стратегiй України... це дуже очiкуваний сигнал про те, що Київ може подати заявку на вступ до ЄС, важливий сигнал для всiх громадян України», – сказала Тимошенко.

Крiм того, український прем’єр висловила впевненість у тому, що найближчим часом протягом 2010 року завершиться пiдписання Угоди про асоціацію, яка, за її словами, стане «дорожньою картою» вiдносин України та ЄС».

Зі свого боку, Єжи Бузек подякував прем’єрові України за євроiнтеграцiйну лiнiю, якої вона дотримується, перебуваючи на високiй посадi.

«I для ЄС, i для України саме ваша полiтична лiнiя, iдея на спiвпрацю є актуальною i такою, що працює сьогоднi», – сказав президент Європарламенту.
XS
SM
MD
LG