Доступність посилання

ТОП новини
17 Грудень 2018, Київ 05:54

Причина вибуху в будинку Орджонікідзе – самовільне втручання у газову систему


Причиною вибуху в житловому будинку в Орджонікідзе було самовільне втручання мешканців у газову систему – це остаточний висновок розслідування

Комісія територіального управління Держгірпромнагляду по Дніпропетровській області завершила розслідування причин аварії в житловому будинку в містечку Орджонікідзе.

Фахівці з’ясували, що власник квартири на першому поверсі самовільно втрутився в діючу систему газопостачання квартири, приєднавши до неї опалювальний котел.

В результаті сталися витоки газу. Газ накопичився й піднявся через міжповерхові отвори на другий поверх, де досяг вибухонебезпечної концентрації.

За висновком комісії, коли мешканка квартири на другому поверсі відкрила кран гарячої води, це спонукало до автоматичного включення запального пристрою газового водонагрівача і призвело до вибуху утвореної газоповітряної суміші.

Окрім того, серед організаційних причин аварії відзначено недостатній рівень відомчого контролю за якістю робіт із прочищення димових і вентиляційних каналів, невиконання в повному обсязі інструкції з планового технічного обслуговування тощо.

8 лютого в містечку Орджонікідзе на Дніпропетровщині стався вибух у двоповерховому будинку, семеро людей постраждало, повністю зруйнований цілий під’їзд.

Recommended

XS
SM
MD
LG