Доступність посилання

ТОП новини
12 Грудень 2018, Київ 09:23

Партія регіонів не сумнiвається в результативному голосуванні за відставку уряду


Заступник голови фракцiї Партiї регiонiв Олександр Єфремов заявляє, що в парламентi достатньо голосiв для висловлення недовiри уряду Юлiї Тимошенко 3 березня.

«Я можу сказати так – на сьогоднi проглядається бiльшiсть, яка може створити коалiцiю в парламентi, i вже точно є бiльшiсть, яка зможе проголосувати за висловлення недовiри уряду», – заявив Єфремов сьогодні у Верховнiй Радi.

За його словами, поведінка лідерів чотирьох фракцій на нараді у вівторок може розцінюватися як готовність до переговорів щодо формування нової коаліції.

При цьому депутат не зміг назвати терміни, в рамках яких може бути сформована нова більшість. «Якщо ж коаліція не буде створена, я це ще раз говорю, у цьому складі Верховна Рада працювати не зможе, і в нас залишається єдина можливість – на нові вибори», – сказав депутат.

Як заявив Єфремов, представники Партії регіонів уже ведуть переговори з окремими членами фракції НУНС щодо створення нової коаліції. «Якщо я не помиляюся, у фракції НУНС представлені сьогодні 11 партій і громадських рухів, тому з якимись членами цих партій у нас виходить конструктивна розмова, з якимись – не виходить. Іде переговорний процес, а остаточні результати не оголошені, тому що переговорний процес ще не закінчено», – додав парламентар.

Депутати фракцiї Партiї регiонiв зареєстрували проект постанови про вiдповiдальнiсть Кабiнету Мiнiстрiв України. Його планують розглянути в середу, 3 березня.

Recommended

XS
SM
MD
LG