Доступність посилання

ТОП новини
15 Листопад 2018, Київ 23:09

Регіонали звинувачують уряд в «авантюрній» економічній політиці


Фракція Партії регіонів у Верховній Раді звинувачує Кабінет Міністрів у незбалансованій і авантюрній економічній політиці. Про це на засіданні парламенту під час розгляду висловлення недовіри уряду заявив депутат від ПР Микола Азаров.

Під час своєї доповіді, присвяченої підсумкам роботи чинного уряду, депутат наголосив, що в Україні вперше за останні 10 років відсутній державний бюджет на поточний рік, що є головним фінансовим документом і визначає державну економічну політику.

Азаров заявив, що наслідком цього стало ручне керування урядом всіх сфер життєдіяльності держави.

«Таку ситуацію уряд спровокував свідомо, тому що проведена Тимошенко фінансова політика спрямована лише на одне – політичну кон’юнктуру. За час цієї авантюрної політики держава виявилася в найглибшій соціально-економічній кризі, яку Україна не знала за останні 20 років», – сказав регіонал.

Крім цього, за його словами, за час діяльності уряду Україна втратила п’яту частину валового внутрішнього продукту. Азаров також заявив, що виробництво яловичини й телятини в Україні за два останні роки знизилося в 1,5 рази, свинини – майже в два рази. Регіонал також відзначив критичний стан легкої й хімічної промисловості.

Сьогодні парламент почав розгляд висловлення недовіри Кабінету Міністрів.
XS
SM
MD
LG