Доступність посилання

ТОП новини
15 Жовтень 2018, Київ 16:11

Єфремов: під документом про коаліцію є понад 230 підписів депутатів


Перший заступник лідера фракції Партії регіонів Олександр Єфремов стверджує, що під угодою про створення коаліції є вже понад 230 підписів народних депутатів. Водночас парламентар відмовився продемонструвати цей документ, пославшись на те, що не може його оприлюднювати до остаточного рішення.

«Це було б просто неетично», – сказав він. За словами Єфремова, якщо завтра зміни до Регламенту Верховної Ради будуть підписані Президентом і вступлять в силу, то «коаліції вже нічого не завадить формувати уряд».

«Ми можемо очікувати, що протягом короткого часу може бути сформований уряд, і всі питання будуть вирішені», – сказав регіонал.

Він запевнив, що при формуванні уряду не застосовуватиметься квотний принцип. За словами Єфремова, виходячи з переговорного процесу про створення коаліції, більшість голосів «складуються» навколо того, що прем’єр-міністром буде обрано Миколу Азарова.

«Це кандидатура, яка не викликає суперечок практично ні у кого», – сказав він.

9 березня Верховна Рада 235-ма голосами ухвалила закон про внесення змін до Регламенту Верховної Ради, які дозволяють формувати парламентську коаліцію з депутатських фракцій та окремих депутатів.

Recommended

XS
SM
MD
LG