Доступність посилання

ТОП новини
20 Листопад 2018, Київ 19:37

Катеринчук: опозиція нелегітимній владі не обмежуватиметься парламентом


Команда Януковича не збирається формувати владу в демократичний спосіб, – заявив Радіо Свобода голова Європейської партії України, народний депутат від блоку НУНС Микола Катеринчук.

«Якщо Партія Регіонів іде до влади за будь-яку ціну, то й далі буде утримувати владу за будь-яку ціну. Я переконаний, що незабаром розпочнуться репресії», – сказав Катеринчук.

За його словами, якщо коаліція буде таки оформлена з порушенням Конституції, то це фактично означатиме узурпацію влади. Тоді ця «проблема вже не може бути вирішена у демократичний спосіб – через звернення у суди». Будуть протести, але не «демонстрації за гроші», а протести людей свідомих та ідейних, заявив Катеринчук.

Тож, як зауважив депутат, якщо парламент через спонукання Партії регіонів утворить коаліцію «неконституційним способом», то результат буде прямо зворотнім до того, що обіцяє Віктор Янукович. «Нас чекатиме поглиблення кризи, нестабільність і як наслідок тисячі людей на вулицях. Опозиція не обмежуватиметься стінами парламенту, в опозицію, в опоненти до влади перейдуть усі громадяни, які воліють жити в демократичній країні де Конституція є основним законом», – наголосив голова Європейської партії.

Вчора Верховна Рада голосами ухвалила закон про внесення змін до Регламенту Верховної Ради, які дозволяють формувати парламентську коаліцію з депутатських фракцій та окремих депутатів.

Згiдно з рiшенням КСУ від 2008 року, коалiцiю можуть формувати лише фракції.
XS
SM
MD
LG