Доступність посилання

ТОП новини
12 Грудень 2018, Київ 15:57

Держбюджет буде внесений до парламенту через мiсяць – Азаров


Кандидат на посаду прем’єр-мiнiстра України Микола Азаров заявляє, що новому уряду в разi його обрання головою Кабiнету Мiнiстрiв буде потрiбен один мiсяць для внесення проекту державного бюджету до Верховної Ради.

«Сьогоднi 11 березня, значить, 11 квiтня бюджет буде внесено до Верховної Ради», – заявив Азаров, виступаючи в парламентi України в четвер.

Пiд час свого виступу вiн наголосив, що найважливiшим завданням уряду на сьогоднi є ухвалення бюджету. «Найскладнiше завдання на сьогоднi – розробити i ухвалити реалiстичний бюджет», – сказав вiн.

За словами Азарова, ухвалення бюджету розблокує вирішення багатьох питань, зокрема, підготовку до Євро-2012. Він наголосив, що не потрібно забувати, що третина місцевих бюджетів «дотаційні більше як на 90%».

Азаров також заявив, що у майбутнього уряду є програма виходу з кризи, а також команда, яка зможе її успiшно виконувати.

Він також розкритикував роботу уряду, очолюваного Юлією Тимошенко. «Країна розграбована, казна держави порожня, економічний спад продовжується, державний борг збільшився в три рази», – сказав Азаров.

Аазаров виголошував промову українською мовою.

Recommended

XS
SM
MD
LG