Доступність посилання

ТОП новини
25 Вересень 2018, Київ 08:57

Медведько закликає правоохоронцiв долучитися до перевірки уряду Тимошенко


Генеральний прокурор України Олександр Медведько закликає правоохороннi та контролюючi органи активно долучитися до перевiрки законностi використання бюджетних коштiв Кабiнетом Мiнiстрiв Юлiї Тимошенко.

Виступаючи на координацiйнiй нарадi керiвникiв силових структур за участю Президента України Вiктора Януковича, Генпрокурор наголосив, що прокуратура опротестувала понад 100 постанов Кабiнету Мiнiстрiв Тимошенко.

«В урядi не знаходилися кошти на боротьбу з бiднiстю. Найвищi урядовцi iгнорували вимоги закону про пiдвищення соцстандартiв. Ми опротестували постанову уряду, згiдно з якою пенсiонери були позбавленi права на перерахунок пенсiї в сiчнi 2010 року», – заявив Медведько.

При цьому вiн додав, що оскiльки в цьому протестi відмовили, Генпрокуратура оскаржила цю постанову уряду в судовому порядку.

Крiм того, як наголосив Генпрокурор, уряд «тричi незаконно звiльняв вiд сплати внескiв до Пенсiйного фонду та iнших соцiальних фондiв вугледобувнi підприємства».

Загалом, за словами Медведька, половина пiдприємств вугiльної галузi не сплатили до Пенсiйного фонду 3,5 мільярда гривень.

Наприкінці лютого Янукович доручив Медведьку спільно з Рахунковою палатою перевірити використання Кабінетом Міністрів бюджетних коштів.

У 2009 році Рахункова палата заявляла про нецільове використання урядом коштів стабілізаційного фонду державного бюджету.

Юлія Тимошенко такі звинувачення відкидає.

Recommended

XS
SM
MD
LG