Доступність посилання

ТОП новини
17 Жовтень 2018, Київ 14:37

Україна готує для ЄС пропозицію щодо модернізації ГТС – Азаров


Кабінет Міністрів готує Європейському Союзові пропозицію щодо модернізації української газотранспортної системи, заявив Прем’єр-міністр голові представництва ЄС в Україні під час їхньої зустрічі в вівторок.

Як повідомила прес-служба уряду, Микола Азаров сказав Жозе Мануелеві Пінту Тейшейрі: «Будівництво обхідних щодо України маршрутів транспортування газу стало фактом, тому ми чітко усвідомлюємо, що тільки глибока модернізація, підвищення ефективності – технічної і економічної – української ГТС дасть нашому, насправді найнадійнішому маршрутові, конкурентні переваги».

Азаров висловив думку, що Україна повинна залучати мінімум 15–20 мільярдів доларів на реалізацію інфраструктурних проектів.

Прем’єр нагадав, що Європейський банк реконструкції і розвитку свого часу фінансував реалізацію подібних проектів в Україні, і висловив сподівання, що така співпраця й цього року буде продовжена.

За словами Азарова, він доручив профільним міністерствам і відомствам почати переговори з ЄБРР і Світовим банком з метою налагодити ефективну співпрацю для реалізації інфраструктурних і інвестиційних проектів в Україні. «Наш уряд буде витрачати кредити не на проїдання, покриття дефіциту, а на розвиток», – заявив він.

Про реакцію голови представництва ЄС прес-служба Кабміну не повідомляє.
XS
SM
MD
LG