Доступність посилання

ТОП новини
13 Грудень 2018, Київ 12:25

Гельсінська комісія США підтримує продовження реформ в Україні


Гельсінська комісія на своєму першому слуханні від часу обрання Віктора Януковича на Президента України в вівторок висловилася на підтримку продовження демократичних реформ в Україні.

Як заявив голова Комісії, сенатор Бенджамін Кардін, Президент Янукович повинен буде прискорити економічні й політичні реформи й подолати системну корупцію і дефіцит верховенства права, зокрема, розбудувати недорозвинену судову систему, щоб зміцнити її незалежність.

Такі реформи зменшать вразливість України перед проявами зовнішнього тиску і наблизять її до проголошеної нею мети європейської інтеграції, додав він.

А співголова Комісії, конгресмен Алсі Гейстінґз звернув увагу, що хоча в Україні протягом останніх п’яти років вибори проходили добре, та для дієвої демократії потрібні не тільки добрі вибори.

На слуханні на тему «Україна: Вихід із глухого кута?» промовці звертали увагу на те, що Янукович, відомий близькими зв’язками з Росією, оголосив пріоритетом свого президентства інтеграцію в Європейський Союз. Вони аналізували виклики, перед якими постала Україна, і їхній вплив на політику США.

Гельсінська комісія, чи офіційно Комісія з безпеки і співпраці в Європі, є незалежним органом федеральної влади США, яка стежить за дотриманням Гельсінських домовленостей у рамках Організації з безпеки і співпраці в Європі і є частиною місії США в ОБСЄ.

Recommended

XS
SM
MD
LG