Доступність посилання

ТОП новини
26 Вересень 2018, Київ 07:32

БЮТ закликає мiсцевi ради перейти в опозицiю до Януковича


Фракцiя БЮТ у Верховнiй Радi України звернулася до депутатiв регiональних рад усiх рiвнiв iз закликом провести позачерговi засiдання рад й ухвалити рiшення про перехiд в опозицiю.

Вiдкрите звернення оприлюднене на офiцiйному сайтi БЮТ в середу.

Автори звернення заявили, що «в парламентi знову розпочалися масовi скуповування народних депутатiв, сформовано нелегiтимний уряд».

«З перших днiв правлiння Януковича згортається свобода слова, з посад безпiдставно звiльняють всiх тих, хто не вiдчуває лояльностi до нового керiвництва, а замiсть обiцяного збiльшення соцiального захисту людей, новий уряд вже розпочав розмови про кардинальне скорочення соцiальних витрат i пiдвищення тарифiв», – стверджують у БЮТ.

Як йдеться у зверненнi, метою переходу депутатiв мiсцевих рад вiд «демократичних i патрiотичних сил» в опозицiю «до Януковича i його виконавчої влади» є контроль дiй нинiшньої влади.

16 березня 2010 в парламентi була сформована об’єднана парламентська опозицiя, до якої увiйшли вiсiм парламентських партiй, що входять до фракцiй БЮТ та НУНС, – загалом 175 депутатiв, а також сформовано опозицiйний уряд, який очолив бютiвець Сергiй Соболєв.

Recommended

XS
SM
MD
LG