Доступність посилання

ТОП новини
16 Жовтень 2018, Київ 10:39

Тернопільська облрада вимагає звільнити Табачника


Усі фракції Тернопільської обласної ради, окрім фракції Партії регіонів, підтримали звернення до перших осіб держави щодо міністра освіти Дмитра Табачника.

Єдиний виступ проти ухвалення такого звернення представника Партії регіонів, як мовиться в повідомленні прес-служби облради, зустріли «обуренням та вигуками «ганьба».

Відтак в ухваленому зверненні до Президента Віктора Януковича, Голови Верховної Ради Володимира Литвина і Прем’єр-міністра Миколи Азарова депутати висловили «рішучий протест» проти перебування Дмитра Табачника на посаді міністра освіти і науки України і висунули вимогу звільнити його з цієї посади.

«В іншому разі залишаємо за собою право гуртувати навколо себе громаду краю, в рамках, дозволених законом, домагатися свого права на те, щоб керівні посади в державі обіймали патріотичні, кваліфіковані, порядні люди, гідні служити народові, а не ненавидіти його», – заявили депутати.

На їхню думку, «таке кадрове призначення є безвідповідальним – аморальна людина не може відати вихованням наших дітей».

«Особа, що багаторазово принизила честь та гідність українського народу, що у кожному своєму кроці показувала свою україноненависницьку суть, має бути усунена від найвищих державних посад», – мовиться також у зверненні.

При цьому автори звернення вважають, що Табачник має подати в відставку сам, «якщо в нього залишилась хоча б крихта совісті та честі, дещиця здорового глузду».

Напередодні це звернення підтримали представники громадських організацій Тернопільщини, представники творчої інтелігенції, освітяни, науковці тощо, додала прес-служба облради.

Зі свого боку, прес-служба ВО «Свобода» повідомила, що за це звернення проголосували 69 депутатів Тернопільської обласної ради. Усього в нинішньому списку її депутатського корпусу – 108 осіб.

Цього ж дня, в середу, схожі звернення до керівництва України з вимогою звільнити Дмитра Табачника з посади міністра освіти і науки ухвалили також Львівська і Рівненська, а в понеділок – і Івано-Франківська обласні ради.

Recommended

XS
SM
MD
LG