Доступність посилання

ТОП новини
16 Жовтень 2018, Київ 02:39

У редакції дніпропетровської газети виявили прослуховування


В офісі газети «Ліца» («Обличчя»), у кабінеті головного редактора Олени Гарагуц, виявили прослуховальний пристрій, яким, вочевидь, здійснювалося незаконне прослуховування редакції, повідомила громадська організація «Дніпроград», координатором якої є сама Олена Гарагуц.

Наразі вона звернулася з заявою до органів внутрішніх справ, щоб правоохоронці встановили осіб, які здійснювали незаконне прослуховування, та притягли їх до відповідальності.

Правоохоронці, які прибули на місце події, демонтували пристрій, який складався з антени-передавача, мікрофону та блоку живлення, і вилучили як речовий доказ.

За інформацією «Дніпрограду», подібні до знайденого в редакції газети «Ліца» пристрої призначені для передачі даних у радіодіапазоні на відстані в декілька сотень метрів. Відтак припускають, що прослуховування і запис розмов у кабінеті редактора велися з розташовуваного неподалік автомобіля.

Із 2006 року редактор газети «Ліца» Олена Гарагуц є координатором дніпропетровської громадської організації «Град», із 2007-го – член Громадської ради ГУ МВС України у Дніпропетровській області з питань захисту прав людини.

Recommended

XS
SM
MD
LG