Доступність посилання

ТОП новини
14 Грудень 2018, Київ 14:31

Представника України на «Євробаченні» переоберуть національним відбором


Національна телекомпанія України оголосила національний відбір на міжнародний пісенний конкурс «Євробачення», і цей відбірковий тур почнеться вже в четвер зранку, заявив у середу ввечері на прес-конференції підприємець і продюсер Валід Арфуш.

Присутній при цьому новопризначений президент НТКУ Єгор Бенкендорф представив Валіда Арфуша як свого віце-президента й додав, що це призначення ще не оформлене документально.

Валід Арфуш тим часом повідомив, що рішення про повторне проведення відбіркового туру ухвалили за узгодженням із заступником голови Адміністрації Президента Ганною Герман, яка є також головою оргкомітету з питань участі України в «Євробаченні».

За словами Арфуша, відтак уже в четвер, 18 березня, о 10-й ранку в «Студії Савіка Шустера» почнеться відбір, у якому зможе взяти участь кожен охочий, якщо виконає вимоги до учасників «Євробачення» і їхніх виступів.

За підсумками цього першого етапу журі відбере 20 фіналістів, які будуть оголошені пізно ввечері в п’ятницю, 19 березня, після чого почнеться sms-голосування за них.

А в суботу, 20 березня, так само пізно ввечері оголосять ім’я переможця, якого визначать за результатами цього глядацького голосування і, можливо, також рішення журі.

21 березня є останнім днем, коли Україна має заявити свого представника в Осло в Норвегії, де в травні відбуватиметься сам цьогорічний конкурс.

За повідомленнями, до участі в українському відбірковому турі вже зголосилися понад 50 осіб, серед них і Василь Лазарович, який раніше був призначений представником України на «Євробаченні» без конкурсу попереднім керівництвом НТКУ.

Сам Лазарович заявив, що не боїться нового конкурсу, який вирішило провести нове керівництво НТКУ.

Recommended

XS
SM
MD
LG