Доступність посилання

ТОП новини
26 Вересень 2018, Київ 04:32

Правозахисники вимагають від влади дотримуватись прав і свобод громадян


Сьогодні Українська Гельсінська спілка та Харківська правозахисна група оприлюднили звернення до чільників України з вимогою – дотримуватись конституційних прав і свобод громадян, підтримувати боротьбу з корупцією в органах державної влади, не допустити регресу в освітній політиці.

«Заклики до радикального перегляду напряму і змісту освітньої реформи, озвучені віце-прем’єром Семиноженком, означають фактичне скасування незалежного зовнішнього оцінювання і втрату рівного доступу до вищої освіти, що суперечить нормам Конституції України», – заявляють правозахисники.

Вони пропонують можновладцям, серед іншого, змінити пріоритети інформаційної політики, «ухвалити законопроекти про доступ до публічної інформації, про інформацію, про суспільне радіомовлення, і переглянути законодавство про захист суспільної моралі та практику його застосування».

Громадські правозахисні організації України заявляють, що готові співпрацювати з органами державної влади задля збереження і поглиблення правозахисного поля в державі.

Recommended

XS
SM
MD
LG