Доступність посилання

ТОП новини
24 Жовтень 2018, Київ 06:01

МНС: понад 10 областей і Київ – під загрозою повені


Мiнiстр з питань надзвичайних ситуацiй Нестор Шуфрич заявляє, що загроза повені нині існує для 13 областей України та столиці – Києва.

За словами мiнiстра, для подолання наслiдкiв можливих паводкiв створили вiсiм оперативних штабiв у регiонах, понад 46 тисяч осіб готовi до реагування на можливi надзвичайнi ситуацiї, iз них 21 тисяча – рятувальники.

Крiм того, заявив Шуфрич, сконцентровано близько 3,5 тисяч спецтехнiки, понад 650 плавзасобiв, вiд МНС готовi до реагування шiсть вертольотiв i три лiтаки.

«На жаль, вперше за 30 рокiв кiлькiсть вологи в снiговому та в льодовому вимiрах приблизно така, як у 1979 роцi, а за окремими показниками, станом на 20 березня, навiть більше», – сказав Шуфрич.

За його словами, на сьогоднi вже пiдтопленi садиби в 95 населених пунктах України, в Кременчуцi Полтавської областi пiдтопленi пiдвальнi примiщення чотирьох будинкiв, у Львiвськiй областi пiдтоплена школа.

Окрiм того, за iнформацiєю мiнiстра, в кiлькох областях пiдтопленi деякi дiлянки дорiг мiсцевого значення. Водночас дороги загальнодержавного значення вiльнi для пересування транспорту.

«Ситуацiя непроста, проте сьогоднi ми не бачимо приводу для ажiотажу навколо можливих паводків», – сказав Шуфрич.

Він закликав громадян залишати житло на вимогу рятувальників у разі загрози повені.
XS
SM
MD
LG